Práce v realitách

Hledáme obchodníka do Břeclavi / Vyškova

REALITNÍ MAKLÉŘ (BŘECLAV, VYŠKOV) - FINANČNÍ PODPORA AŽ NA 10 MĚSÍCŮ

Kontakt pro zájemce: Tomáš Baran, 775 038 687, baran@canonada.com

Podrobnosti o pozici:

TOP realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI je stabilní česká realitní společnost, s již 6 pobočkami, a s jedním z největších podílů na trhu realit v rámci jižní Moravy. Naše zázemí a dobrá pověst společnosti zajistí i začínajícímu makléři větší důvěru klientů, a tedy i větší množství zrealizovaných obchodů!

Na dobu rozjezdu proto nabízíme finanční podporu až na 10 měsíců.

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI poskytuje služby svým klientům v rámci celé jižní Moravy.

Teď můžete právě i Vy dostat tu možnost stát se součástí již 12 let fungující a jedné z nejúspěšnější realitní společnosti v tomto kraji a rozšířit řady našich stabilních realitních makléřů. Na pobočkách, kde jsou makléři už řádně zaučení a samostatní, můžeme dát příležitost 1 - 2 novým - šikovným a ambiciózním uchazečům. Jedná se nyní o pobočku Břeclav a Vyškov.

Čeká na Vás propracovaný systém vstupních i průběžných školení z oblasti realitního trhu, obchodních dovedností, motivace a osobního rozvoje. Znalost obchodu a realit NENÍ v tuto chvíli PODMÍNKOU. (pokud máte obchodní nadání, tak u nás je možné začít i pokud jste čerstvý absolvent nebo pracovník z úplně jiného oboru).

Máme pro Vás k dispozici hned několik školitelů z řad profesionálních a zkušených realitních makléřů, a to i pro individuální pomoc a poradenství, a to za naše firemní náklady. Počet školitelů se s rostoucí firmou zvyšuje a pro každého makléře to také znamená šanci stát se školitelem, pomoci k úspěchu ostatním, a být za to náležitě odměněn! Možnosti Vašeho růstu jsou obrovské!

Realitní makléř je prostředník mezi stranami prodávajících a kupujících, pomáhá jim projít celým procesem hladce a bez problémů. Jedná se tedy hlavně o obchodní pozici. Pozice zahrnuje minimum administrativy, neboť každý makléř má k dispozici právní oddělení a asistentku - manažerku.

V naší společnosti je pozice realitního makléře pro lidi, kteří NECHTĚJÍ CHODIT DO ZAMĚSTNÁNÍ "OD - DO", ale chtějí si svoji práci a čas organizovat sami. Je pro lidi, kteří chtějí něco dokázat, stát se profesionálem, brát svoji práci jako poslání, neustále na sobě pracovat a mít možnost kariérního růstu. Spolupráce na živnostenský list jim umožní skloubit toto poslání se svým osobním a rodinným životem a plně si ovlivnit výši svého výdělku a nebýt ničím limitován.

Co požadujeme:

pravdomluvnost - co řeknu, to platí
aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
časovou flexibilitu vůči klientům
samostatnost, asertivitu, příjemný vzhled a vystupování
vytrvalost a touhu stát se profesionálem v oblasti realit, neustále na sobě pracovat a zlepšovat se
týmového hráče, loajalitu, dlouhodobou spolupráci
řidičský průkaz není vždy nutný

Co nabízíme:

finanční podporu na dobu rozjezdu + motivační programy a soutěže
vyhlašování makléřů měsíce a jejich náležité ocenění
bonusy pro makléře ve formě např. levnějšího tankování pro celou rodinu atd.
kontakty na kupující i prodávající klienty
na každé pobočce podporu asistentky - manažerky, která zajišťuje chod kanceláře, inzerci zakázek, většinu administrativní činnosti, navolávání nových kontaktů a schůzek, do začátku Vám pomáhá i s obchodováním
právní oddělení pro řešení veškerých náležitostí spojených s kupní smlouvou, úschovou peněz a převodem nemovitosti
poradce v oblasti financování nemovitostí, který makléři a jeho klientovi zaručí profinancování nemovitosti
provize i za doporučení klientů na hypotéku, kteří kupují nemovitost
profesionální úroveň díky vstupním i následným školením + pravidelné školení novinek pro nové i stávající makléře (legislativa, financování, daně, nyní i připravovaný realitní zákon a další) a to vše přímo na půdě Regionální hospodářské komory
flexibilní pracovní dobu, kterou si makléř sám organizuje
možnost výhodného operativního leasingu
firemní telefonní číslo s neomezeným tarifem na volání a sms + mobilní internet
nadprůměrný a stabilní příjem
pobočky na prestižních adresách s dobrou dostupností
příjemné prostředí poboček, kde jsou makléři s manažerkou jeden tým a pomáhají si
pravidelné firemní akce a teambuildingy

Jsme hrdí na to, že jsme součástí týmu COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jako pouze jedna ze dvou realitních kanceláří v celém Jihomoravském kraji jsme členem Regionální hospodářské komory Brno - instituce, která dohlíží na kvalitu našich služeb.

Za 12 let našeho působení máme už tisíce spokojených klientů, kteří nás dále doporučují nebo se k nám vracejí. Díky tomu nás další a další klienti sami vyhledávají a oslovují, abychom jim pomohli s jejich prodejem! Čím dál více nám tak přibývá referenčních obchodů, tedy zakázek, které můžeme jednoduše předávat svým makléřům k vyobchodování a oni tedy mají svoje začátky o to jednodušší.

Masivní inzerce VŠECH nabízených nemovitostí na předních pozicích přibližně 80 realitních webů, tedy všech, které jsou k dispozici pro náš region - Vámi nabízené nemovitosti opravdu nikdo nepřehlédne!

Vlastní unikátní web s denní návštěvností okolo 3000 potenciálních klientů (umístění v TOP 20 z celé ČR!)

Unikátní know-how a propracovaný systém náboru i prodeje nemovitosti, který vede k rychlejšímu prodeji za nejvyšší možnou cenu.

Dlouhodobě máme jeden z největších podíl na trhu ze všech realitních kanceláří v rámci Jihomoravského kraje (20. místo v rámci celé ČR!) - každý náš makléř je schopný nabrat a vyobchodovat velké množství zakázek, což mu zajistí nadstandardní příjem. Stojí za ním totiž od začátku naše pověst, obrovský počet námi dodaných poptávajících klientů, velikost a zkušenosti.

Máme v databázi přes 45.000 klientů z celé Moravy, kteří aktuálně poptávají nemovitost ke koupi nebo pronájmu. Tyto kontakty jsou k dispozici pro všechny naše makléře.

Propracovaný marketing, díky kterému je COLOSEUM známou značkou, a to zjednodušuje postavení každého - i začínajícího makléře (reklamy v rádiu, bannery na více než 1500 webových stránkách, stovky plachet na prodaných nemovitostech, kampaně na sociálních sítích...)

Každá lokalita v Čr je z obchodního hlediska značně individuální a je potřeba mít ke své práci realitního makléře individuální postupy a systém práce, které jsou specifické pro danou lokalitu. Právě proto se celá realitní kancelář COLOSEUM specializuje pouze na jižní Moravu, aby dokázala svoje makléře přesně naučit postupy a systémy práce tak, aby byly ve vaší lokalitě více než funkční a Vy jste mohli start svého podnikání bez problémů zvládnout, a to v co nejkratším čase.

Ale hlavně jsme společnost, která za svými lidmi stojí a jejich práce si váží.

Společnost, na kterou můžete být hrdí, že jste její součástí.

Jdete do toho s námi...?

Informace o pozici

SpolečnostCOLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Adresa Jihomoravský kraj

Plat: 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč