Reference

Pozitivní zkušenosti jsou na naší straně.

Velké poděkování za perfektní přístup pana Koubka. Pracovat s týmem ryze ženským není úplně snadné. Setkali jsme se již podruhé a podařilo se nejen navázat na minulé školení, ale vytvořit ještě lepší a více přátelské podmínky. Budu ráda, pokud se v budoucnu ještě setkáme a budeme i nadále spolupracovat. Děkuji za vše.

Mgr. Vendula Rumíšková

Vedoucí oddělení náhrad škod, VZP ČR

Profesionální trénink na vysoké úrovni, který byl zaměřený na příklady z praxe. Oceňuji individuální přístup a vysokou úroveň lektorů, jejich odborné znalosti i důkladnou přípravu.

Pavel Ryšánek

Grain Leaer Buyer, De Heus a.s

Firmě CANONADA bych chtěla moc poděkovat. Pan Rasťo byl skvělým, pohodovým školitelem, se kterým jsme se nejen pobavili, ale hlavně mnohému naučili. Děkuji moc a vřele doporučuji.

Zlatuše Jarková

Mistr výčepní, Radegast

Školení bylo perfektně připravené, přednášející měl spoustu postřehů z vlastní praxe. Dozvěděli jsme se spoustu informací.

Romana Dvořáková

Mzdová účetní, NELAN spol. s r. o.

Kurz bez výhrad splnil mé představy a pokryl celou problematiku řízení týmu pro role středního managementu. Rád bych vyzdvihl aktivní zapojení účastníků do modelových situací a jejich následný rozbor.

Pavel Šubrt

Vedoucí vývoje hardware, RETIA a.s.

Skvělé pro nováčky, kteří nemají s lektořinou žádné zkušenosti.

Miloslav Pokorný

DHL

Se školeními poskytovanými firmou Canonada mám několik zkušeností a vždy byla výborně připravena. Obsáhla zadané téma a díky možnosti dotazů předem byly pokryty i individuální dotazy. Lektoři skvěle reagovali a dokázali odpovědět i na otázky kladené v průběhu školení. Školení jsou zaměřena na praxi - odcházela jsem tedy vždy s pocitem okamžitého přínosu. Navíc to bylo vždy zábavné. Velmi děkuji a doporučuji.

Ing. Jana Juhos

Jednatelka, HB Print, s.r.o.

Webinář se mi moc líbil a byl pro mě poučný. Děkuji Jakubovi, který ho vedl aktivně, přitom citlivě. Ocenila jsem spoustu praktických rad a tipů.

Ivana Rybníčková

Finanční účetní, COLAS CZ, a.s.

Kurz byl propracovaný. Jakub jako školitel to bral velmi odpovědně a ukázkově. To, co nás školil, zároveň i dělal, aniž bychom si to uvědomovali. Ukázal i zajímavosti, které jsem před tím neznala a pokud jsme měli nějaké problémy a chtěli se na něco zeptat, neměl s tím problém. Oceňuji, že byl zahrnut i online den.

Petra Urbaczková

Nidec Corporation

Školení od CANONADY mě velmi baví. Jsou obrovským přínosem. Manažerem jsem nikdy nebyl, a věřím, že právě rozsáhlé školení od CANONADY mě dokázalo připravit na palčivé problémy, které budu muset jako manažer řešit. Moc děkuji týmu a speciálně panu Koubkovi za fantastický úvod a vedení. 

Marty Neumahr

Blue Style

S kurzy od CANONADY jsem dlouhodobě velmi spokojený. Z pozice technického vedoucího pracovníka mohu zhodnotit, že aplikace přístupu "škola hrou" je asi ten nejlepší a nejrychleji pochopitelný postup. ˇÚčastníci jsou trochu "tlačeni" ke zlepšení a zefektivnění sdělování informací, což je v pořádku. 

Radek Jonáš

Eldis

Velmi dobré případy z praxe, podrobný rozbor různých modelových situací.

Martin Vydra

Český rozhlas