Reference

Napsali o nás a my za to děkujeme

Ing. Jana Juhos

Jednatelka, HB Print, s.r.o.

Se školeními poskytovanými firmou Canonada mám několik zkušeností a vždy byla výborně připravena. Obsáhla zadané téma a díky možnosti dotazů předem byly pokryty i individuální dotazy. Lektoři skvěle reagovali a dokázali odpovědět i na otázky kladené v průběhu školení. Školení jsou zaměřena na praxi - tedy odcházela jsem vždy s pocitem okamžitého přínosu. Navíc to bylo vždy zábavné. Velmi děkuji a doporučuji.

Mgr. Vendula Rumíšková

Vedoucí oddělení náhrad škod, VZP ČR

Velké poděkování za perfektní přístup Mgr. Koubka. Pracovat s týmem ryze ženským není úplně snadné. Setkali jsme se již podruhé a podařilo se nejen navázat na minulé školení, ale vytvořit ještě lepší, více přátelské podmínky pro školení další. Budu ráda, pokud se v budoucnu ještě setkáme a budeme i nadále spolupracovat. Děkuji za vše.

Petra Gřesová

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a. s.  

S CANONADou je pro mě každé setkání kanonáda nápadů, inspirací, zpětné vazby a motivací. Kromě toho, že se inspiruji a případně učím novým věcem, zároveň se v mnoha ohledech ujišťuji, že to co dělám, dělám správně :-) Děkuji.

JUDR. Yvona Chovancová

Ředitelka Odboru pojistného a správy pohledávek, VZP Ostrava

Hodnotím seminář jako velmi přínosný, naučný, atmosféra byla úžasná díky lektorovi, který umí s týmem na dané téma pracovat, má schopnost zapojit všechny zúčastněné do aktivní komunikace, vytvořit příjemnou osvěžující náladu a dává prostor i ke sdílení vlastních postřehů. Jsem nesmírně ráda, že jsem měla možnost se zúčastnit a vřele doporučuji všem. Pro mne to byl příjemný zážitek a krásný den.

Radka Filipčíková

Vedoucí Oddělení kontroly a revize zdravotní péče RP Ostrava, VZP ČR

Doporučuji všem absolvování workshopu, a to i zkušeným managerům. Špičkový přístup, praktický rozbor situací a hlavně odborný pohled a doručení.

Radek Singer

Operation Consultnant, McDonald's

Velice zajímavé workshopy, pravidelné individuální koučinky s výtečným lektorem Láďou Koubkem. Musím říct, že spoustu jeho rad využívám v komunikaci provozovateli.

Libor Kutil

National Operations Consultant, McDonald's

Všechny workshopy byly velmi přínosné. Líbí se mi program ušitý na míru v naší společnosti. Základem lektora je poznat kulturu firmy a zaměstnance, řešit tu správnou problematiku, a to se tady velmi povedlo. Odcházím s pocitem naplnění očekávání a s myšlenkou "jak to jde dělat lépe".

Pavel Šubrt

Vedoucí vývoje hardware, RETIA a.s.

Kurz bez výhrad splnil mé představy a pokryl celou problematiku řízení týmu pro role středního managementu. Rád bych vyzdvihl aktivní zapojení účastníků do modelových situací a jejich následný rozbor.

Jan Mikula

Vedoucí útvaru, RETIA, a.s.

Velmi přínosné a ze života.

Zlatuše Jarková

Mistr výčepní, pivovar Radegast

Firmě CANONADA, bych chtěla moc poděkovat. Pan Rasťo je skvělý, pohodový školitel, se kterým jsme se nejen pobavili, ale mnohému naučili. Děkuji moc a vřele doporučuji.

Romana Dvořáková

Mzdová účetní, NELAN spol. s r. o.

Školení bylo perfektně připravené, přednášející měl spoustu postřehů z vlastní praxe. Dozvěděli jsme se spoustu informací.

Ivana Rybníčková

Finanční účetní, COLAS CZ, a.s.

Webinář se mi moc líbil a byl pro mě poučný. Děkuji Jakubovi, který ho vedl aktivně, přitom citlivě, a ocenila jsem spoustu praktických rad a tipů.

Alžbeta Miháliková

Najlepší a najinšpiratívnejší workshop pre lektorov, aký som doteraz absolvovala - boli sme naplno zapojení po celý čas, určite odporúčam :-) kurz plný inšpirácií a nápadov.

Petra Urbaczková

Nidec Corporation

Kurz byl propracovaný. Jakub jako školitel to bral velmi odpovědně a ukázkově. To, co nás školit zároveň i dělal, aniž bychom si to uvědomovali. Ukázal i zajímavosti, které jsem před tím neznala a pokud jsme měli nějaké problémy a chtěli se na něco zeptat, neměl s tím problém. Oceňuji, že byl zahrnut i online den.

Miloslav Pokorný

DHL

Skvělé pro nováčky, kteří nemají s lektořinou žádné zkušenosti.